DORMISAN PRO VÁŠ KLIDNÝ SPÁNEK

DORMISAN PRO VÁŠ KLIDNÝ SPÁNEK

O SPANÍ


ZDRAVÝ SPÁNEK = kvalitní MATRACE přímo na Vás

Co je to zdravý spánek?
Můžeme říci, že se jedná o množství a kvalitu spánku, který nám umožňuje během následujícího dne podávat maximální výkon jak v pracovním procesu, tak i v osobním volnu.

Skoro každý z nás prospí asi tak 1/3 svého života a právě kvalita našeho spánku se přímo podílí na naší výkonnosti.

Vstáváte-li ráno unaveni, bolí vás záda, zkrátka nejste-li tzv. ve své kůži můžeme vás ubezpečit, že váš spánek určitě nebyl zdravý.

Při dnešním životním stylu, kdy neustále rostou nároky na různá zatížení lidského organismu během aktivní činnosti – tedy v průběhu dne, jsme čím dál více závislí na správné a optimální regeneraci, kterou nám umožňuje právě spánek.

P
roto je načase podívat se na čem vlastně spíte a poohlédnout se po kvalitní matraci.
Ano kvalitní matrace vám umožní zdravý spánek a správné načerpání sil pro vaše další fungování.

Je dávno pryč doba kdy jsme spávali na nějaké matraci naplněné slámou, žíněmi či peřím, nebo dříve oslavovanou „mořskou trávou“ – to je již skutečně minulost.

Člověk moderní doby pro svůj odpočinek a regeneraci využívá pokroků a výsledků vědeckých výzkumů. Jedním z mnoha lidských výzkumů je i výzkum zdravého spaní a všeho co s ním je spojeno.
A v první řadě jsou to právě matrace.

Při výběru té správné matrace je nutné dbát na to, aby matrace optimálně podpírala páteř, byla dostatečně vzdušná s dobrými tepelně-izolačními vlastnostmi = aby Vás nestudila při zalehnutí do postele.
Matrace DORMISAN splňují vše, co potřebujeme ke kvalitnímu spánku a úplné regeneraci – jsou vyráběny na základě dlouholetých výzkumů za použití těch nejmodernějších materiálů a výrobních technologií. Kvalita zpracování odpovídá nejnáročnějším evropským standardům.

Ano zvolili jste správně a sami se přesvědčíte, že naše matrace  vám přispějí k lepšímu životu a že vaše rána budou častěji ta dobrá a ještě lepší.

Uživatel:  nepřihlášen