DORMISAN PRO VÁŠ KLIDNÝ SPÁNEK

DORMISAN PRO VÁŠ KLIDNÝ SPÁNEK
   Navigace:   KATALOG   >   Ortopedické matrace
EUROHIT

Základem matrace je kvalitní a elastické jádro "Sonnocel 30", které zajišťuje správnou polohu těla. Přizpůsobuje se jeho tvaru a váze (kopíruje tělo). Při zatížení se prohne v místě největšího tlaku a v nejbližším okolí zachovává původní výšku. Výška matrace 16 cm.

3 999,00 vč. DPH
WOOLMAX

Základ matrace tvoří „Sonnocel 30“, zaručující jemnou masáž a podporu krevního oběhu. Matrace podpírá páteř v její přirozené vodorovné poloze a přispívá tak k jejímu uvolnění. Zimní strana je s kašmírem - hřejivou vlnou s vyhovující gramáží. Využití matrace : oboustranné

5 599,00 vč. DPH
NEW YORK

Základ matrace je tvořen kombinací jedné vrstvy "Sonnocelu 28" a jedné vrstvy "Sonnocelu viskoso memory" paměťová pěna s tloušťkou 4 cm, která zaručuje rovnoměrou a ideální podporu každého kousku Vašeho těla. Tuhost pěny se totíž mění dle teploty zahřátí, takže v nějzatíženějším místě je teplejší = měkčí jak v místě méně zatíženém. Tím lépe v toto místě ústoupí a přenese se tak ideálně podpora matrace po celém těle. Tato vlastnost napomáhá k uvolnění a relaxaci páteře, šlach a svalů, předchází ischiatickým problémům, vyrovnává chybné držení těla zapřičiněné např. jednostrannou zátěží při jednotvárné práci.

6 990,00 vč. DPH
NEPTUNE

Základ matrace tvoří nehořlavý „Sonnocel“. Všechny použité materiály jsou nehořlavé a certifikované. Je určena především pro hotely, penziony, nemocniční zařízení a samozřejmě i pro běžného spotřebitele. Matrace je oboustranně využitelná.

7 534,00 vč. DPH
LATEX

Díky výjimečné přirozené kvalitě latexu mají matrace výborné ortopedické vlastnosti. Matrace je diferencována, tzn. že její odolnost je rozlišena na sedm zón, dále je antialergická a antibakteriální. Variabilní opora daná 7 diferencovanými (rozlišenými) zónami poskytuje tělu ideální polohu pro skutečně relaxační spánek. Latexová matrace je využitelná z obou stran. Přírodní ekologický materiál je certifikován.

8 835,00 vč. DPH

1 / 1

Uživatel:  nepřihlášen