DORMISAN PRO VÁŠ KLIDNÝ SPÁNEK

DORMISAN PRO VÁŠ KLIDNÝ SPÁNEK

O firmě


Divize DORMISA je součástí obchodní společnosti C.A.Fénix s.r.o. jako samostatná obchodní divize pro zdravý životní styl. Patří mezi přední distributory produktů ze 100% ovčí vlny, ortopedických matrací a spacích systémů. Divize vznikla počátkem roku 2006 na základě převzetí obchodních aktivit firmy Parpro a.s., významné obchodní firmy, působící v oblasti obchodu se zdravotními produkty.

DORMISA je obchodní značka, která zaštiťuje vysokou kvalitu zpracování produktů pro zdravý životní styl. V současnosti patří divize DORMISA k největším obchodním společnostem distribujících zdravotní ortopedické matrace a lůžkoviny  do  obchodních sítí v České republice vč. hotelů, lázeňských zařízení  či penzionů a v neposlední době také do zdravotnických zařízení.

Hlavním  posláním  divize DORMISA je poskytovat  svým klientům produkty a služby na co nejvyšší odborné úrovni v oblasti zdravého spánku.

Od počátku působení divize DORMISA  bylo uspokojeno přes  87.400 klientů.

Divize DORMISA  je oborově rozdělena do těchto sekcí:
- Ortopedické matrace
- Lůžkoviny

- Zdravotní ortopedické pomůcky, polštáře
- Doplňkový prodej

Krédem a prioritou celého týmu pracovníků DORMISA je poskytovat služby na vysoké profesionální úrovni, plnění přání zákazníků a přinášet jim:
Dobré věci pro Váš lepší život...

Uživatel:  nepřihlášen