DORMISAN PRO VÁŠ KLIDNÝ SPÁNEK

DORMISAN PRO VÁŠ KLIDNÝ SPÁNEK
   Navigace:   KATALOG   >   Lanolin, TEA TREE OIL

mast TEA TREE OIL
260,00
89,00 vč. DPH

Košík: viz. dolní pravý roh.

Nové balení 350 ml hojivý gel, běžná cena 260 Kč,
NYNÍ AKCE: pouze 89 Kč/ks. Navíc 5+1 zdarma. Při koupi 5 ks je 6. ks zdarma.

Novou hojivou mast TEA TREE OIL, obsahující extrakt z listů stromu čajovníku australského, vyzkoušelo již mnoho lidí, kteří zjistili: mast působí velice dobře na popraskanou kůži, spolu s dalšími složkami působí proti plísním, bakteriálním infekcím, menším popáleninám, hojí drobné řezné rány, akné, afty, opary, příznivě působí proti mykotických infekcích nohou, zmírňuje svědění po štípnutí hmyzem, opruzení, má repelentní vlastnosti a mnohé další. Změkčuje zrohovatělou kůži , velmi dobře zvláčňuje pokožku, chrání před výskytem plísní a zanechává pokožku bez zápachu a podráždění.

Co je to Tea Tree Oil?
Tea Tree Oil se získává šetrnou destilací z listů stromu čajovníku australského - (Melaleuca alternifolia) a je jednou z nejsilnějších přírodních antiseptických látek. Zabraňuje růstu nežádoucích mikroorganismů, choroboplodným zárodkům jako jsou viry, bakterie, houby a plísně, zanechává pokožku bez zápachu, účinně odstraňuje nepříjemný zápach z nohou, úst, svědivost pokožky… Jde o směs vosků a mastných alkoholů jež vyživují a chrání pokožku.
Nová mast TEA TREE OIL je vhodná i k pravidelné péči o pleť se sklonem k dermatologickým problémům včetně akné, je výborná na ošetření popraskané kůže, kde proniká do hlubších vrstev, nezanechává mastný film a příznivě působí proti kožním infekcím. Má repelentní účinky k odpuzení hmyzu, omezuje pocení a zabraňuje tvorbě plísní.
Použití: Aplikuje se 2–3x denně na postižené místo. Lze jí použít rovněž do aromalampy, nebo do horké vody na inhalaci při rýmě.
Po koupeli lze mast jemně vtírat do pokožky. Mast má vynikající čistící, zklidňující a regenerační účinky na Vaši pokožku.
Mast je vhodná pro denní i noční použití.
• lehce vstřebatelná, polomastná hydratační mast
• vhodná na akné, ekzémy a plísně
• účinná při léčbě lupů
• účinná proti virům, zvláště proti herpesvirům (opar, plané neštovice, pásový opar apod.)
• lze účinně, přírodní cestou, bojovat proti blechám, přímou aplikací na srst psů, koní a ovcí nebo
přidáváním do vody při koupeli. Tea tree oil není vhodný pro vnitřní použití- nesmí se lízat –
nevhodné pro kočky.
• Tea tree oil je účinný proti zlatému stafylokoku (staphylococcus aureus) včetně MRSA

Doporučujeme uchovávat mimo dosah dětí
 ks   


 Označení
mast

 Dotaz/Poptávka k výrobku - mast TEA TREE OIL 040.060.
*
*

Uživatel:  nepřihlášen